t logo
 
مــــــا را در تلگرام دنبال کنید .

en

 

iran

شما اینجا هستید: Homeمحصولاتمحصولات لوکس اروپاییNIemann

NIemann

nimann1111

 

 
 

Acrylux Topx

Topx با استفاده از درخشندگی بسیار بالا و عمق رنگ خیره کننده توانسته خود را در رتبه اول سطوح با براقیت بالا جای دهد. لایه و پوشش لاک گونه نهایی تضمین کننده ی درجه بالایی از مقاومت سطح در برابر تاثیرات احتمالی مکانیکی و شیمیایی می باشد.
Acrylux Topx راه حل های بیشماری را در طراحی یک کابینت آشپزخانه مدرن ارائه می دهد.

 nimann1121  

Bonded Leather

Bonded Leather یک متریال ترکیبی خاص با بافتی کاملا طبیعی, اصیل, گرم و الهام بخش می باشد.طراحی خلاقانه و نوآورانه ی این محصول کمپانی نیمن آلمان این امکان را به مصرف کننده می دهد که جلوه ی زیبای چرم را حتی در کابینت آشپزخانه , طراحی فضای tv room و دکوراسیون داخلی منزل به کار گیرد.
مجموعه فینسا این رنگ را به آن دسته از عزیزانی که سعی در طراحی منزل به سبک لوکس و مدرن دارند, قویا پیشنهاد می کند.

 nimann1141  

Flash

همگام شدن سطح ضد خط و خش Flash با ترکیبی ماهرانه از خطوط هندسی با آرایشی بدون نظم , نیاز های مصرف کننده را هم از نقطه نظر زیبایی شناسانه و هم کارایی تامین می کند.
این طراحی منحصر به فرد شرکت نیمن آلمان تاثیر به سزایی در بازی و بازتاب نور به شکلی طبیعی و خیره کننده گذاشته است. کنتراست ظریف و خوشایند مات و براق در این طرح حس هیجان را در بیننده بر می انگیزد.
طرح فلش در ترکیب با متریال های دیگر از جمله شیشه, استیل و حتی رنگ های solid امکان انتخاب های بیشماری را مخصوصا در طراحی فضا به سبک مدرن در اختیار می گذارد. Flash همچنین یک انتخاب ایده آل برای ترکیب با رنگ های پلی مات شرکت نیمن آلمان محسوب می شود.

 Kristal1  

Kristal

شرکت نیمن با ایجاد براقیت بی نظیری در سطح شیشه ای مانند این محصول یک سطح کیفی جدید در محصولات mdf با روکش پلی گلاس پایه ریزی کرده است.نحوه بازتاب نور روی سطح kristall بر هویت مستقل و متفاوت آن دلالت دارد.
مقاومت بالا در برابر شکست و خط و خش, رنگ بندی متنوع و زیبایی ظاهری از جمله ویژگی هایست که این محصول کمپانی نیمن آلمان را بسیار پرطرفدار ساخته است.

 Pianovo gloss  

Pianovo_gloss

این دسته از تولیدات شرکت نیمن آلمان شامل 10 رنگ مشابه با قابلیت ترکیب شدن با یکدیگر در طراحی فضاهای مدرن می باشد. در خانواده تولیدی Pianovo Lackgloss گستره وسیعی از انتخاب ها جهت ترکیب رنگ ها با هم در دسترس طراح می باشد. فارق از این که طراح قصد به کار گیری رنگ های مشابه برای خلق فضایی هارمونیک و آرامش بخش دارد یا ترجیح می دهد که با استفاده هوشمندانه از رنگ ها متضاد, به فضا روح و جلوه ای خاص ببخشد.

 Niemann Pianovo Weave  Niemann_Pianovo_Weave
 mirror  Mirror
   
   
   

Follow Us

Go to top
bg0.jpg